niedziela, 30 czerwca 2013

Borsucze zakupy

Porządki u mnie idą pełną parą, i nie bardzo jest czas na granie. Więc, wzorując się na licznych obserwowanych przeze mnie blogach, prezentuję rzeczy, które udało mi się pozyskać w przeciągu ostatniego pół roku. A trochę się tego uzbierało ;)

Warmachine

Tu do mojej armii religijnych fanatyków doszły:
- wraki

- oficer i sztandarowy do Exemplar Errantów

- Seneschal do Errantów

- Intercessor Kreoss
Wszystkie modele jeszcze w pudełkach, stąd zamieszczam zdjęcia poglądowe. Gdy pójdą na warsztat, na pewno wrzucę swoje fotki.

Warhammer 40k

Tu już polowałem na alledrogo, i udało mi się złapać czterech starych devastatorów rodem z drugiej edycji - dwa działa laserowe i dwa ciężkie boltery. Nawet ich z opakowania nie wyciągnąłem.

Oprócz tego, od Sky'a likwidującego swoją kolekcję figurek GW (Sky, kto by pomyślał...) nabyłem zestaw Pancerze przez wieki.


Epic Armageddon

Tu "tylko" dwa Baneblade'y. Niestety, aukcja-marzenie z praktycznie kompletną armią IG przeszła mi koło nosa :( No trudno, trzeba polować dalej.


Necromunda

A to modele, które również nabyłem z likwidowanej kolekcję GW - 12 Adeptus Arbites! W oddziale jest jeden dowódca z shotgunem, czterech zwykłych gliniarzy z shotgunami, pięciu z bolterami i dwóch z granatnikami.
Nic nie wskazuje na to, żebym zaczął grać w Necro (nie bardzo mam nawet z kim grać w Modheima moją bandą Tomb Kingów), ale modele te zawsze mi się podobały, więc w wolnej chwili zostaną pomalowani i postawieni na półce.

BattleTech

Tu z nowości z RP pojawiły się Daishi (resculp), Predator oraz Tresher. Czyli Blood Spirit wciąż się wzmacnia!

A tu GW odpaliło Apokalipsę, w której jest kilka świetnych modeli (np. modele czterech Master of the Chapters, fortyfikacje). Mam zamiar sprawić sobie parę z tych rzeczy. Oprócz tego mam spore braki we Władcy Pierścieni LCG (trzy duże dodatki i bodajże już trzy małe). A w Cadwallonie pojawiły się nowe modele do DKoK... ech, tylko czasu i gotówki brak.

13 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Ano wraki :P A masz inną propozycję nazwy? ;)

   Usuń
 2. Wiesz, Świadkowie Jehowy mają inne spojrzenie na ukrzyżowanie i jest ono bardzo podobne do tego z figurki (bez łańcuchów oczywiście)...

  Ale nie nazwa mnie zdziwiła tylko WHAT THE HELL służą te figurki na polu bitwy?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze Świadkami mam spokój od pewnego czasu :D

   A w największym skrócie - dodają dodatkowy fokus dla castera, będąc w jego zasięgu. Przydatna rzecz (zwłaszcza, jeżeli mój caster ukrzyżuje w taki sposób wrogą jednostką :D).

   Usuń
 3. Co do Epica, zerknij tu
  http://www.craftworldgames.co.uk/p/category/0803137793-Imperial+Guard/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałem, ceny również...

   Usuń
  2. Poszukaj w Grade B products. Też się od razu nie rzucę na pierwszą klasę.

   Usuń
  3. A to już lepiej wygląda ;)

   Usuń
 4. I to są chyba Hellhammery. Na Baneblade'y mają zbyt krótkie lufy głównego działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, przy tej wielkości figurek to chyba niewielka różnica ;)

   Usuń
  2. Heretyk tkwi w szczegółach :D

   Usuń
 5. Domagam się pomalowania Adeptus Arbites! ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, zostaną pomalowani na pewno! Ale problem w tym, że najpierw muszę skończyć rozgrzebane projekty (o czym czytałeś w moim wpisie o motywacji ;), a do tego droga dość daleka :(

   Usuń