piątek, 8 maja 2020

Warheim - Żelazny demon

Były figurki historyczne, były s-f, a więc teraz czas na coś z fantazy. A jest nim elazny demon do mojej warheimowej bandy krasnoludów chaosu. O początkach tego modelu pisałem ponad rok temu, dlatego też nie będę się nad nim rozwodził, tylko pozwolę sobie zaprezentować gotowy model.


8 komentarzy:

 1. Nader udana konstrukcja. Dobre malowanie.
  Dodałbym efekt odpryskującej farby, oraz pobrudził gąsienice i zrobił coś z brązowym metalikiem aby przełamać lekką monotonię kolorystyczną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zacny model, można by go ubrudzić jak napisał Pepe, ale mnie ciekawi co innego, ile to pali goblinów na 100 km, i czy da się zamontować instalację LPG*?

  *Choć w sumie można to rozwinąć jako 'lepiej palić goblinami'. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki.
   W dokumentacji techniczno-ruchowej, zatwierdzonej przez Hashut Incorporated, czytamy, że "silnik Azazel 4, dostarczony przez Demon Ironworks, to najnowsza odpowiedź na potrzeby ekologii. To oszczędny, wydajny zespół napędowy, dostosowany do potrzeb współczesnego użytkownika. Tlenki azotu i siarki nie spadają poniżej przyjętych norm, a zużycie paliwa stawia nasz produkt w ścisłej czołówce, co potwierdzają liczne badania niezależnych ekspertów"*.

   *Nie powstał żaden protokół z prac komisji, może dlatego, że przed jego wypełnieniem konieczna była inspekcja wnętrza kotła?

   Usuń
 3. Fantastyczny model bardzo klimatyczny

  OdpowiedzUsuń