piątek, 12 czerwca 2015

Warhammer 40k - terminator ze Space hulka

Kilka dni temu obiecałem Maniexowi, który na swoim blogu Maniexite prezentuje pomalowane figurki do Space Hulka (miedzy innymi rzecz jasna ;), że pochwalę się również moim jedynakiem. A ponieważ w dniu wczorajszym zaprezentował Brata Goriela, zostałem niejako wywołany do tablicy.
Poniżej prezentuję moją wersję tejże figurki, nieco przerobioną na, a jakże, Ultramarines!


 
Model trochę już u mnie stoi, kupiłem (i zrobiłem) go kilka miesięcy po tym, jak gra ukazała się u nas w sprzedaży. Pomyślałem sobie, że ten model bardzo fajnie współgra z ultrasowym fluffem o Wojnach Tyranidzkich. Gdy do mnie dotarł, trzeba było jeszcze tylko popracować trochę nożykiem i papierem ściernym, dołożyć nieco green stuffu, i pomalować.

*   *   *

A żeby nie było, że nic nie robię, wrzucam fotkę podstawek, jakie przygotowywałem do moich figurek. Materiałem były, jak zwykle, płyty PCV.


W dużej paczce jest kilkadziesiąt podstawek 3x3 cm, przeznaczonych do Cold War Commandera/Modern Spearhead, reszta to podstawki do Bogowie Wojny - Napoleon (4x2 dla piechoty, 4x4 dla kawalerii/dowództwa, 4x6 i 3x4 dla artylerii/dowództwa) i trzy (na razie) 2x2, które można wykorzystać zarówno w rzeczonym Napoleonie, jak i w Epicu.

6 komentarzy: