środa, 21 grudnia 2011

Anioł Śmierci - nowy dodatek

Dziś nietypowo. Znalazłem zapowiedź do trzeciego już dodatku do karcianej wersji Space Hulka Angel of Death, której wydawcą jest Fantazy Flight Games. Nosi on tytuł Tyranid Enemy Pack.


Jest to zestaw kart, zawierający dodatkową lokację, a także talię 36 kart (32 karty tyranidów i 4 karty przywódcy roju), którą możemy zastąpić talie genokradów z pudełka startowego. Zestaw zostanie wydany w ramach projeku Print on Demand (druk na życzenie). Cena oryginalnego opakowania to 11,95$, co jest prawie dwuipółkrotnie więcej, niż pierwsze dwa dodatki (4,95$). Jest on jednak obszerniejszy niż tamte, i pozwala na dość dużą zmianę w przebiegu gry.

W Polsce gra wydawana jest przez firmę Galakta. Dodatek jest w planach wydawniczych, jednak dopiero w drugiej turze PoD (szczegóły odnośnie sposobu zamawiania znajdują się na stronie wydawnictwa), gdyż nadal trwa oczekiwanie na pierwszy rzut, w którym były m.in. oba pierwsze dodatki (Mission Pack 1 Expansion i Space Marines Pack 1 Expansion) w wersji polskojęzycznej. Przyczyny opóźnienia leżą po stronie FFG, więc nie ma co wieszać psów na polskim wydawnictwie.

Więcej szczegółów o dodatku na stronie FFG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz