niedziela, 25 grudnia 2016

Epic Armageddon - Imperialni rycerze

Figurki imperialnych rycerzy przygotowałem na tegoroczny Pyrkon. Miały wziąć udział w pokazowej bitwie zorganizowanej przez Aza, jednak na skutek niedomówień pozostały w hangarach. Swój chrzest bojowy przeszły podczas wojny o Badab.


Ze względu na pośpiech pozostały im do wykończenia płomienie na pancerzach oraz głowy. W ramach odpoczynku od figurek historycznych postanowiłem je skończyć i zaprezentować. Podobnie jak resztę imperialnych maszyn kroczących, pomalowałem je w barwach Legio Astorum.


Po sfotografowaniu dodałem jeszcze każdemu rycerzowi indywidualny numer w tylnej części podstawki, i dorobiłem refleksy na soczewkach (wrodzone lenistwo spowodowało, że nie chciało już mi się ponawiać sesji).
Do pomalowania mam jeszcze 6 rycerzy, nie licząc tytanów. Zastanawiam się, czy zrobić ich wszystkich w barwach Legio Astorum, czy też może wybrać inny. Obie opcje mają swoje zady i walety. Jak mawiał niejaki Max Otto von Stierlitz - materiał do myślenia ;)

5 komentarzy:

 1. Wyglądają bardzo ładnie.
  Aż musiałem sprawdzić czy na dobrego bloga wszedłem- bo jakoś nie historycznie dziś ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!
   Musiałem złapać trochę oddechu, i odpocząć nieco od historii :)

   Usuń
  2. Ja tez żałuje, że nie historycznie.
   Jaki "odpoczynek"?? Niby czym się tak zmęczył? ;P

   Usuń
  3. Prawidlowo! Dosc juz tych histerycznych faptastycznosci :P!
   Wreszcie sie rycerze doczekali, mam nadzieje ze pojdziesz za ciosem i dokonczysz reszte Epica.

   Usuń
  4. Robercie, po prostu niektórzy są w tym temacie schtrasnie namolni ;)
   Az, rozczaruję Cię. Po skończeniu rycerzy oraz byczka, który pojawi się jutro, wziąłem się z powrotem za historyki. Tym bardziej, że czas ucieka, a wyrzutnię rakiet trzeba od podstaw zrobić ;)

   Usuń