niedziela, 1 marca 2015

Plany na Pyrkon 2015

Kolejna edycja Pyrkonu zbliża się nieubłaganie, więc pomimo tego, że nie mam stuprocentowej pewności, że się pojawię, poczyniłem już pewne plany.


Na początek to, co planuję sam, lub we współpracy ze znajomymi.

1. Posiłki - scenariusz w Full Thrusta

Belian Ibelin, satrapa Outremer, przy którym dawne systemy totalitarne z dwudziestowiecznej Ziemi to demokratyczne i przyjazne ludziom ustroje, łakomym okiem spoglądał na planetę Terima kashik. W końcu zdecydował się wysłać siły swej Krucjaty Światła, by zanieść kaganek oświaty, a właściwie żagiew wojny, na nic nie spodziewający się świat. Jego flota inwazyjna łatwo pokonała obronę planetarną, a jednostki lądowe rozpoczęły desant na powierzchnię. Ale posiłki już są w drodze...
Scenariusz jest kontynuacją naszej (Azowej i mojej) kampanii Terima kashik.
Termin - piątek 15-19.30

2. Wojna Zimowa. Eskalacja - scenariusz w Full Thrusta

Scenariusz jest kontynuacją kampanii Wojna Zimowa autorstwa Sky Hawka.
Termin - sobota

A oto inne atrakcje, z jakich mam zamiar skorzystać:

- Bitwa o fort Rojny, scenariusz epicowy autorstwa Aza, jest kontynuacją naszej kampanii Terima kashik.
Brat Boreas po wykonaniu misji zniszczenia wielkiego garganta "Chain Blasta" wraz z ocalałymi jednostkami udaje się do Fortu Rojnego. Nie zdaje sobie jednak sprawy, iż fort ten stanowi pierwszy cel inwazji Satrapy Outremera, a na jego ruinach wróg planuje zbudować centrum dowodzenia za pomocą którego przejmie władzę nad Terimą!
Termin - sobota 11-15.

- "Strzeż się Idów marcowych" to scenariusz BattleTecha przygotowywany przez MvB. Ponieważ autor zapowiedział użycie w nim trójnogów, postanowiłem wziąć w nim udział. Modele wyglądają super, i chciałbym sprawdzić je w walce.
Termin - niedziela 10-14.

- Bogowie Wojny - Napoleon będzie obecny na Pyrkonie po raz drugi.
Termin - sobota od 10 do 22 i niedziela do 16.
A najważniejsza informacją jest to, że na Pyrkonie planowana jest premiera podręcznika do systemu!

- Władca Pierścieni LCG - znów niestrudzony Gandalf (czyli Lekt ;) będzie nam towarzyszyć w drodze przez Śródziemie. Tym razem spotkanie będzie miało inny charakter, niż poprzednio. Nie będzie to turniej, lecz ogrywanym scenariuszem będzie Oblężenie Cair Andros! z rozszerzenia Spadkobiercy Numenoru. Wyprawa rozpocznie się w sobotę w godzinach przedpołudniowych.

2 komentarze:

  1. Zapowiada się niezła zabawa ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Owszem, mam tylko nadzieję, że uda się we wszystko zagrać, i że poza podręcznikiem do Napoleona będzie na co gotówkę wydać ;)

      Usuń