środa, 3 września 2014

Władca Pierścieni LCG - Gen Con'owe zapowiedzi

Powracam do Władcy. Co prawda na razie jeszcze nie do samego grania (to niedługo), ale na razie do pisania. Poniżej zamieszczam informację o nowościach, jakie FFG zaprezentowało na tegorocznym Gen Conie. Co prawda te informacje pojawiły się już na forum Galakty, jednak z kronikarskiego obowiązku podaję je również tutaj.
Na początek standardowy specjalny konwentowy scenariusz. Tym razem nosi nazwę The Old Forrest. Tu zaprezentowano wszystkie karty ze scenariusza.Kolejna nowość, to trzy nowe koszmarne talie, tym razem do pierwszych dodatków cyklu Dwarrofdelf.


A teraz podwójny deser - duże dodatki!
Na początek trzecia część Sagi - The Treasure of Saruman.


A na koniec nowy dodatek The Lost Realm. Otwiera on cykl o Angmarze - Angmar Awakened.


*   *   *

A co na naszym poletku? Dzięki naszemu pospolitemu ruszeniu udało się uzyskać od Galakty zapewnienie, że zostanie wydany po polsku drugi dodatek Sagi - Droga Mrocznieje. Ponadto zdradzono na forum, że prowadzone są rozmowy na temat wydania cyklu Twórca Pierścienia w ramach Druku na Życzenie. Wiązałoby się to oczywiście z nieco większą ceną, i opóźnieniami w dostawie, jednak myślę, że warto czekać. 
Z powyższych pozycji raczej na 100% powinniśmy się doczekać polskiej wersji scenariusza Stary Las (Galakta planuje wydawać wszystkie DnŻ). Reszta zależeć będzie od Nas - graczy - oraz od FFG. Trzymajmy kciuki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz