wtorek, 8 grudnia 2015

"Sześć dni chwały" - dodatek kampanijny do Bogowie Wojny - Napoleon

Dziś miał premierę drugi już dodatek do gry "Bogowie Wojny - Napoleon". Podobnie jak "Europa w ogniu!" ma on formę pliku pdf, i jest za darmo do ściągnięcia ze strony twórców gry. Ale to nie wszystko!


Czym zostaliśmy uraczeni tym razem? 
Najważniejszym elementem jest oczywiście pierwsza kampania do BW-N, obejmująca okres sześciodniowej kampanii Napoleona z 9-17 lutego 1814 roku. Plik liczy sobie 23 strony. Znajdziemy w nim m.in. zasady rozgrywania kampanii oraz siły oraz dowódców biorących w niej udział.
Do tego otrzymujemy również trzy stronicowy plik z listą terenów, na jakich przyjdzie nam toczyć pojedynki. Zostały tam oddane, w miarę możliwości, warunki geograficzne obszaru, na jakim prowadzone były walki.
W każdej kampanii potrzebna jest mapa. Tak jest również tutaj - do pobrania mamy mapę w dwóch rozdzielczościach, bazującej na XVIII-o wiecznej mapie autorstwa rodziny Cassini.

Do tego autorzy przygotowali nam drugą wersję erraty (co warte podkreślenia, zarówno w wersji pełnej, jak i okrojonej, zawierającej tylko aktualne zmiany w stosunku do wersji 1.0). Całości dopełniają zaktualizowane tabele.

Wszystkie pliki można pobrać stąd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz