niedziela, 29 listopada 2015

Full Thrust - kampania "Wojna Xeno - Operacja Damokles" - nawigacja w sektorze kra'vaków

Tym razem prezentuję zasady nawigacji w sektorze kra'vaków, uzyskane z wysłanych po wejściu do niego sond.


Dane głównego komputera nawigacyjnego o sektorze

Sondy rozesłane przez dowodzących flotami po wejściu do sektora wykazały obecność 16 systemów, oznaczonych w celach nawigacyjnych odpowiednimi symbolami kodowymi. Skąpe informacje, jakie zdołały przesłać przed zniszczeniem przez obcych na obrzeżach systemów Zulu, pozwalają mieć pewien pogląd na to, co może czekać siły ludzi w starciu z rasą kra’vaków.
Sektor podzielony został na 3 koliste sekcje, które należy sukcesywnie zajmować, aby uniemożliwić wysłanie informacji o ataku, i wyeliminować niebezpieczeństwo oskrzydlenia sił. W środku znajduje się cel główny, oznaczony symbolem Alpha 16.

Mapa nawigacyjna sektora kra'vaków

Informacje o poszczególnych systemach:

Bravo 1 – miejsce wejścia do układu sił UNSC. System z niewielką ilością asteroid i jedną planetoidą. Możliwość przeskoku do Bravo 2, Bravo 6 i Tango 9.

Bravo 2 – system z niewielką ilością asteroid. Możliwość przeskoku do Bravo 1, Bravo 3 i Tango 9.

Bravo 3 – miejsce wejścia do systemu sił NKA. W poprzek przebiega początek pasa asteroid, który gęstnieje w systemach Tango.  Możliwość przeskoku do Bravo 2, Bravo 4 i Tango 11.

Bravo 4 – system z niewielką ilością asteroid i dwoma planetoidami. Możliwość przeskoku do Bravo 3, Bravo 5 i Tango 11.

Bravo 5 – miejsce wejścia do systemu sił EWS. System z niewielką ilością asteroid i trzema planetoidami. Możliwość przeskoku do Bravo 4, Bravo 6 i Tango 7.

Bravo 6 – w poprzek przebiega początek pasa asteroid, który gęstnieje w systemach Tango.  Możliwość przeskoku do Bravo1, Bravo 5 i Tango 7.

Tango 7 – w poprzek systemu przebiega gęsty pas asteroid. Wykryto echa lekkich jednostek obcych. Możliwość przeskoku do Bravo 5, Bravo 6, Tango 8 i Tango 12

Tango 8 – w poprzek systemu przebiega gęsty pas asteroid. Wykryto echa lekkich jednostek obcych. Możliwość przeskoku do Tango 7, Tango 9, Zulu 13.

Tango 9 – w poprzek systemu przebiega gęsty pas asteroid. Wykryto echa lekkich jednostek obcych. Możliwość przeskoku do Tango 8, Tango 10, Bravo 1 i Bravo 2.

Tango 10 – w poprzek systemu przebiega gęsty pas asteroid. Wykryto echa lekkich jednostek obcych. Możliwość przeskoku do Tango 9, Tango 11 i Zulu 15.

Tango 11 – w poprzek systemu przebiega gęsty pas asteroid. Wykryto echa lekkich jednostek obcych. Możliwość przeskoku do Bravo 3, Bravo 4, Tango 10 i Tango 12.

Tango 12 – w poprzek systemu przebiega gęsty pas asteroid. Wykryto echa lekkich jednostek obcych. Możliwość przeskoku do Tango 7, Tango 11, Zulu 13 i Zulu 14.

Zulu 13 – system przyległy do centralnego. Stwierdzono obecność obiektów przypominających nasze pola minowe. Zlokalizowano echa dużych jednostek wroga. Możliwość przeskoku do Tango 8, Tango 12, Zulu 14 i Zulu 15.

Zulu 14 – system przyległy do centralnego. Stwierdzono obecność obiektów przypominających nasze pola minowe. Zlokalizowano echa dużych jednostek wroga. Możliwość przeskoku do Zulu 13, Zulu 15 i prawdopodobnie do Alpha 16.

Zulu 15 – system przyległy do centralnego. Stwierdzono obecność obiektów przypominających nasze pola minowe. Zlokalizowano echa dużych jednostek wroga. Możliwość przeskoku do Tango 10, Tango 12, Zulu 13 i Zulu 14.

Alpha 16 – system centralny. Brak danych o umocnieniach i siłach stacjonujących.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz